434121 Регулятор для LED стрічки RGBCW ZigBee Controller

1 801,05 ₴
- В наличии
- Код: 434121
+380 (93) 676-40-10
Lifecell, Viber, WhatsApp, Telegram
- +380 (99) 110-05-10Vodafone
- +380 (77) 110-05-10Київстар
- +380 (96) 426-55-10Київстар
- +380 (93) 110-05-10Lifecell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Регулятор для LED стрічки RGBCW ZigBee Controller — це компактний розумний контролер LED стрічки призначений для вмикання/вимикання, регулювання кольору та яскравості LED стрічки. Контролер працює як з однокольоровою стрічкою, так і з багатокольоровою (RGB, RGB+WW (або RGB+CW) та RGB+WW+CW).
Потребує додаткового блоку живлення чи трансформатору на 12В або 24 В постійного струму (не йде в комплекті).
Працює по протоколу ZigBee. Розроблений для роботи з APP Tervix, Tuya Smart та Smart Life.
Рекомендуємо використовувати мультимовний додаток Tervix для Android та для iPhone.
Працює з контролером ZigBee, таким як Tervix Pro Line ZigBee Gateway (Арт. № 401211).
Увага! підключення розумного контролера вимагає наявності «Фази» та «Нуля» в місці його встановлення
Принцип роботи
Розумний контролер LED стрічки при отриманні команди по WiFi, через додаток APP Tervix, Tuya Smart або Smart Life, або голосом через Google чи Alexa, вмикає або вимикає LED стрічку, змінює колір та яскравість. В додатку можна встановити час включення/виключення, вибрати колір та можливість реагування на музику.
Основні переваги:
Потребує додаткового блоку живлення чи трансформатору на 12В або 24 В постійного струму (не йде в комплекті).
Працює по протоколу ZigBee. Розроблений для роботи з APP Tervix, Tuya Smart та Smart Life.
Рекомендуємо використовувати мультимовний додаток Tervix для Android та для iPhone.
Працює з контролером ZigBee, таким як Tervix Pro Line ZigBee Gateway (Арт. № 401211).
Увага! підключення розумного контролера вимагає наявності «Фази» та «Нуля» в місці його встановлення
Принцип роботи
Розумний контролер LED стрічки при отриманні команди по WiFi, через додаток APP Tervix, Tuya Smart або Smart Life, або голосом через Google чи Alexa, вмикає або вимикає LED стрічку, змінює колір та яскравість. В додатку можна встановити час включення/виключення, вибрати колір та можливість реагування на музику.
Основні переваги:
- Для розумного будинку
- Керування голосом Google, Alexa
- Працює по протоколу ZigBee
- Працює з LED RGBCW (5 каналів)
- Компактний - 115х45х18 мм
- TervixАрр Tuya / Smart LIfe
- Висока якість
- Гарантія - 2 роки
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tervix |
| Пользовательские характеристики | |
| Бездротовий стандарт (Р) | 201 |
| Безпровідний стандарт | ZigBee |
| Производство: | Китай |
| Вход/Выход | DC 12В / 24 В |
| Гарантія | 24 міс. |
| Живлення (Р) | 212 |
| Класс защиты | ІР20 |
| Комлекти (Р) | 223 |
| Комплектация | 1. Розумний контролер LED стрічки 2. Інструкція |
| Країна виробництва | Китай (за німецькою технологією) |
| Максимальная нагрузка | 96 Вт (12В) / 192 Вт (24В) для LED |
| Матеріал (А) | 199 |
| Напряжение | DC 12В / 24В |
| Напруга (А) | 193 |
| Програмний інтерфейс | Tervix / TUYA Smart / Smart Life |
| Радиус действия | до 200 м (відкритий простір) |
| Робоча вологість | 10%...90% |
| Рабочая температура | -20...+50°С град. |
| Робоча температура (А) | 194 |
| Размер | 115 х 45 х 18 мм |
| Степень защиты | IP 20 IP |
| Тип | Розумний контролер LED стрічки |
| Тип (Р) | 217 |
| Тип під`єднання (Р) | 208 |
| Тип/модель | Pro Line ZigBee RGBCW LED Strip |
| Управління голосом (Р) | 210 |
- Цена: 1 801,05 ₴

