Керамічний обігрівач Heats 1000 Stone

5 190 ₴
- В наличии
- Код: HEATS1000S
+380 (93) 676-40-10
Lifecell, Viber, WhatsApp, Telegram
- +380 (99) 110-05-10Vodafone
- +380 (77) 110-05-10Київстар
- +380 (96) 426-55-10Київстар
- +380 (93) 110-05-10Lifecell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Heats 1000S – керамічний обігрівач з ідеальною матовою поверхнею теплого бежевого відтінку Stone. Цей обігрівач сподобається поціновувачам спокійних класичних інтер’єрів та з легкістю стане їх частиною.
Дана модель обігрівача не має вбудованого терморегулятора, що дає змогу підключити до нього будь-який вид терморегуляторів від звичайних механічних до найсучасніших електронних з можливістю керування через Wi-Fi.
Обігрівач Heats – чудовий представник та незамінний елемент сучасних системи опалення, який розроблений для опалення приміщень будь-якого призначення.
Весь модельний ряд даних обігрівачів представлений лінійкою від 200Вт до 1000Вт, створений в ексклюзивній кольоровій гамі найпопулярніших відтінків та має різні види комплектації.
Головне завдання обігрівачів Heats – це створення тепла з мінімальними витратами електроенергії, однак не менш важливою місією ТМ «Heats» є зміна відношення споживачів до основних систем опалення. На своєму прикладі керамічні обігрівачі «Heats» показують чудовий приклад естетичного вирішення проблем з холодом, залишаючи далеко позаду конвекційні та водяні системи минулих поколінь
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Heats |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 72 мес |
| Цвет корпуса | Бежевый |
| Количество режимов работы | 1 |
| Материал корпуса | Керамика |
| Назначение | Бытовое |
| Рекомендуемая площадь помещения | 20 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип установки | Напольный, Настенный |
| Тип источника энергии | Электрический |
| Тип нагревательного элемента | Керамический |
| Тип управления | Механическое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 20.6 кг |
| Высота | 600 мм |
| Глубина | 13 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Длина сетевого шнура | 2 м |
| Крепление на стену | Да |
| Технические характеристики | |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP44 |
| Максимальная температура нагрева | 85 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Мощность обогрева | 1000 Вт |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Об'єм обігріву | 52 м3 |
| Площа обігріву при додатковому опаленні | 35 м² |
| Площа обігріву при основному опаленні | 20 м² |
| Робоча t° поверхні | 85 °C |
| Терморегулятор | Немає |
| Цвет | Stone |
- Цена: 5 190 ₴






