Рушникосушка Heats 200 Loft з терморегулятором на вилці

2 870 ₴
- В наличии
- Код: HEATS200TLTR
+380 (93) 676-40-10
Lifecell, Viber, WhatsApp, Telegram
- +380 (99) 110-05-10Vodafone
- +380 (77) 110-05-10Київстар
- +380 (96) 426-55-10Київстар
- +380 (93) 110-05-10Lifecell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рушникосушка Heats 200 Loft з терморегулятором - це не тільки стильний, але й ефективний спосіб забезпечити комфорт в вашій ванній кімнаті. Його компактні розміри та міцна конструкція дозволяють використовувати його як у ванних кімнатах, так і в санвузлах.
Використання інфрачервоної технології нагріву забезпечує швидке та рівномірне розподілення тепла в приміщенні, що сприяє економії електроенергії. Завдяки стильному дизайну, сушарка Heats 200 відмінно впишеться в будь-який інтер'єр та легко встановлюється на стіні.
До обігрівача в комплекті йде один тримач для рушників. За бажанням, кількість тримачів можна збільшувати.
Вартість додаткового тримача становить 400 грн.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Heats |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 4.5 кг |
| Гарантийный срок | 72 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 300 мм |
| Глубина | 13 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Дисплей | Да |
| Длина сетевого шнура | 2 м |
| Индикатор температуры | Да |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP44 |
| Количество режимов работы | 1 |
| Крепление на стену | Да |
| Максимальная температура нагрева | 85 град. |
| Материал корпуса | Керамика|Сталь покрытая порошковой краской |
| Мощность обогрева | 200 Вт |
| Назначение | Бытовое |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Об'єм обігріву | 10 м3 |
| Особенности | Терморегулятор |
| Площа обігріву при додатковому опаленні | 6 м² |
| Площа обігріву при основному опаленні | 5 м² |
| Потребляемая мощность | 200 |
| Рекомендуемая площадь помещения | 5 кв.м |
| Робоча t° поверхні | 85 °C |
| Терморегулятор | Є |
| Тип источника энергии | Электрический |
| Тип нагревательного элемента | Керамический |
| Тип управления | Электронное |
| Тип установки | Настенный |
| Цвет | Loft |
| Цвет корпуса | Серый |
- Цена: 2 870 ₴










