Керамічний обігрівач Heats 700 Loft з терморегулятором

4 720 ₴
- В наличии
- Код: HEATS700LR
+380 (93) 676-40-10
Lifecell, Viber, WhatsApp, Telegram
- +380 (99) 110-05-10Vodafone
- +380 (77) 110-05-10Київстар
- +380 (96) 426-55-10Київстар
- +380 (93) 110-05-10Lifecell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Heats 700LR – керамічний обігрівач з ідеальною матовою поверхнею витриманий в стриманому стилі LOFT. Абсолютний «Хіт-продажу»! Обігрівачі в даному кольорі здатні гармонійно доповнити більшість інтер’єрів, незалежно від його стилю.
Дана модель обігрівача має вбудований терморегулятор, що дає змогу налаштувати економний режим роботи обігрівача та самостійно встановити комфортну температуру в приміщенні. У вимкненому стані на табло регулятора завжди буде відображатись поточна температура в приміщенні. Існуючий режим «Таймер» дозволяє автоматично вимкнути обігрівач через заданий час.
Обігрівач Heats – чудовий представник та незамінний елемент сучасних системи опалення, який розроблений для опалення приміщень будь-якого призначення.
Весь модельний ряд даних обігрівачів представлений лінійкою від 200Вт до 1000Вт, створений в ексклюзивній кольоровій гамі найпопулярніших відтінків та має різні види комплектації.
Головне завдання обігрівачів Heats – це створення тепла з мінімальними витратами електроенергії, однак не менш важливою місією ТМ «Heats» є зміна відношення споживачів до основних систем опалення. На своєму прикладі керамічні обігрівачі «Heats» показують чудовий приклад естетичного вирішення проблем з холодом, залишаючи далеко позаду конвекційні та водяні системи минулих поколінь
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Heats |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 72 мес |
| Цвет корпуса | Серый |
| Количество режимов работы | 1 |
| Материал корпуса | Керамика, Сталь покрытая порошковой краской |
| Особенности | Терморегулятор |
| Назначение | Бытовое |
| Рекомендуемая площадь помещения | 15 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип установки | Напольный, Настенный |
| Тип источника энергии | Электрический |
| Тип нагревательного элемента | Керамический |
| Тип управления | Электронное |
| Дополнительные характеристики | |
| Индикатор температуры | Да |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Дисплей | Да |
| Длина сетевого шнура | 2 м |
| Крепление на стену | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 14.2 кг |
| Высота | 600 мм |
| Глубина | 13 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Технические характеристики | |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP44 |
| Максимальная температура нагрева | 85 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Мощность обогрева | 700 Вт |
| Потребляемая мощность | 700 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Об'єм обігріву | 39 м3 |
| Площа обігріву при додатковому опаленні | 25 м² |
| Площа обігріву при основному опаленні | 15 м² |
| Робоча t° поверхні | 85 °C |
| Терморегулятор | Є |
| Цвет | Loft |
- Цена: 4 720 ₴







