202022 3-ходовий кульовий клапан н/з 3/4" DN20 з електроприводом Tervix Pro Line ORC 3-way

4 020,78 ₴
- В наличии
- Код: 202022
+380 (93) 676-40-10
Lifecell, Viber, WhatsApp, Telegram
- +380 (99) 110-05-10Vodafone
- +380 (77) 110-05-10Київстар
- +380 (96) 426-55-10Київстар
- +380 (93) 110-05-10Lifecell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
3-ходовий кульовий клапан н/з 3/4" DN20 з електроприводом Tervix Pro Line ORC 3-way — призначений для встановлення в cистеми опалення, вентиляції та кондиціонування (HVAC), фанкойли, соларні системи, системи автоматичного управління водопостачанням, системи нагріву води та інше, в якості переключаючих елементів. Кульові клапани з приводом управляються сигналом SPST і можуть працювати від будь-якого термостата або перемикача.
Принцип дії
Клапан з приводом має початкове положення «прохідний» - коли фаза (L) подається тільки на коричневий провід. При подачі напруги на управляючий чорний провід, привід повертає шток клапану на 900 і перемикає потік рідини в іншу гілку. При знятті напруги з управляючого чорного проводу - клапан повертається у початкове положення. Поточне положення клапана визначається положенням ручки на приводі. Якщо ручка розташована перпендикулярно до клапану - прохідний. Якщо ручка вирівняна уздовж клапана - 900. Тобто стрілка вказує який протік зараз закритий.
Переваги:
Увага! Привід може бути встановлений на клапані тільки в одному положенні через форму штока клапана і сідла приводу. Щоб не пошкодити корпус приводу, рекомендується, перед монтажем клапану, демонтувати привід.
Демонтаж: відкрутіть накидну гайку та зніміть привід з клапану. Монтаж - поєднайте сідло привода зі штоком клапана та закрутіть накидну гайку.

Експлуатація:
Кульові клапани ORC складаються з двох основних елементів: клапана і електричного приводу. Клапани ORC дозволяється встановлювати без електричного приводу. Після монтажу клапана привід можна встановити в будь-який час. Під час експлуатації привід може бути замінений без необхідності зливу теплоносія або зупинки системи. В разі збою живлення куля клапана залишиться в останньому положенні. Щоб відкрити чи закрити клапан вручну, потрібно натиснути на ручку та повернути її у відповідному напрямку. Після відновлення електропостачання клапан самостійно повернеться до автоматичної роботи.
]]>
Принцип дії
Клапан з приводом має початкове положення «прохідний» - коли фаза (L) подається тільки на коричневий провід. При подачі напруги на управляючий чорний провід, привід повертає шток клапану на 900 і перемикає потік рідини в іншу гілку. При знятті напруги з управляючого чорного проводу - клапан повертається у початкове положення. Поточне положення клапана визначається положенням ручки на приводі. Якщо ручка розташована перпендикулярно до клапану - прохідний. Якщо ручка вирівняна уздовж клапана - 900. Тобто стрілка вказує який протік зараз закритий.
Переваги:
- Індикація відкрито/закрито
- Ручне управління
- Легкий монтаж/демонтаж приводу
- Гарантія 2 роки
Увага! Привід може бути встановлений на клапані тільки в одному положенні через форму штока клапана і сідла приводу. Щоб не пошкодити корпус приводу, рекомендується, перед монтажем клапану, демонтувати привід.
Демонтаж: відкрутіть накидну гайку та зніміть привід з клапану. Монтаж - поєднайте сідло привода зі штоком клапана та закрутіть накидну гайку.

Експлуатація:
Кульові клапани ORC складаються з двох основних елементів: клапана і електричного приводу. Клапани ORC дозволяється встановлювати без електричного приводу. Після монтажу клапана привід можна встановити в будь-який час. Під час експлуатації привід може бути замінений без необхідності зливу теплоносія або зупинки системи. В разі збою живлення куля клапана залишиться в останньому положенні. Щоб відкрити чи закрити клапан вручну, потрібно натиснути на ручку та повернути її у відповідному напрямку. Після відновлення електропостачання клапан самостійно повернеться до автоматичної роботи.
]]>| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tervix |
| Пользовательские характеристики | |
| Kvs | 17 |
| Kvs (А) | 178 |
| Производство: | Китай |
| Гарантія | 24 міс. |
| Комплектация | 1. Клапан з приводом; 2. Інструкція |
| Країна виробництва | Китай (за німецькою технологією) |
| Крутний момент | 4 Нм |
| Крутний момент (А) | 189 |
| Максимальный перепад давления | < 6 бар |
| Максимальний тиск (А) | 164 |
| Материал | Латунь |
| Матеріал (А) | 198 |
| Напряжение | 230 В, 50-60 Гц |
| Напруга (А) | 191 |
| Номинальное давление | PN 16 |
| Рабочая температура | 5-95°C град. |
| Робоча температура (А) | 195 |
| Робочий тиск (А) | 157 |
| Размер | DN20 |
| Резьбовое соединение | 3/4" |
| Різьбове з'єднання (А) | 167 |
| Середовище | хол. вода / гар. вода/ 60% гліколя / повітря |
| Тип | НЗ (нормально закритий) |
| Тип різьби (А) | 173 |
| Тип управління (А) | 185 |
| Тип/модель | ORC |
| Управляючий сигнал | SPST |
| Час повороту на 90 | 25 сек |
- Цена: 4 020,78 ₴










