661441 Контактор OCT, 4P, 4NO, 40A, 230В Tervix Pro Line

1 649,55 ₴
- В наличии
- Код: 661441
+380 (93) 676-40-10
Lifecell, Viber, WhatsApp, Telegram
- +380 (99) 110-05-10Vodafone
- +380 (77) 110-05-10Київстар
- +380 (96) 426-55-10Київстар
- +380 (93) 110-05-10Lifecell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Контактори серії OCT можуть бути використані для комутації електричних ланцюгів. Незамінний інструмент для керування пристроями освітлення, опалення, вентиляції тощо. 

]]>
Область застосування:
- Освітлення, опалення, вентиляція, рулонні штори, санітарно-гігієнічні системи гарячого водопостачання
- Лампи галогенові та розжарювання.
- Люмінесцентні трубчасті (енергоощадні, поодинокі і подвійні, компенсовані і ні, з електронними трансформаторами).
- Резистивні навантаження (категорія AC7a)
- Індуктивні навантаження (категорія AC7b)
- Контактори можуть комбінуватися з допоміжними функціями управління, захисту та індикації.
AC7a - для комутації слабоіндуктивного навантаження змінного струму. До таких навантажень відносять: нагрівальні елементи, освітлювальні прилади, електромагніти тощо. Контактор із такою категорією підійде для комутації різних побутових приладів.
AC7b - для комутації побутових електродвигунів змінного струму. Не допускається більше 5-и пусків протягом 1 хвилини і 10 пусків протягом 10 хвилин.
Дані контактори також використовуються для автоматизації та інтеграції систем автономного живлення Tervix BANKA в існуючі системи електричного живлення квартир, офісів, котеджів та ін.


]]>
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tervix |
| Пользовательские характеристики | |
| Производство: | Tervix |
| Количество полюсов | 4 |
| Кількість циклів до відмови | 100 000 циклів |
| Максимальне споживання | 2,1 Вт |
| Матеріал (А) | 199 |
| Напряжение | 400В АС |
| Напруга (А) | 191 |
| Номинальное напряжение | 400 В |
| Номінальне струм комутації | 40А (АС7а), 15А (АС7b) |
| Положення контактів | 4 NO (нормально відкритий) |
| Потужність (max) | 40А |
| Рабочая температура | -5С...+60С град. |
| Степень защиты | IP 20 IP |
| Тип (Р) | 217 |
| Тип під`єднання (Р) | 208 |
| Тип/модель | OCT 4P NO 40A |
| Управляючий сигнал | 230В |
| Управління голосом (Р) | 211 |
| Частота | 50/60 Гц |
- Цена: 1 649,55 ₴





