813 Термоконтролер для сонячних систем EUROSTER

6 855,94 ₴
- В наличии
- Код: 813
+380 (93) 676-40-10
Lifecell, Viber, WhatsApp, Telegram
- +380 (99) 110-05-10Vodafone
- +380 (77) 110-05-10Київстар
- +380 (96) 426-55-10Київстар
- +380 (93) 110-05-10Lifecell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
EUROSTER 813 є контролером соларної системи. Головним чином застосовується для підготовки гарячої води (ГВП) в домашньому господарстві. EUROSTER 813 стежить за температурою сонячного колектору і максимально двох баків-акумуляторів відповідно до обраного режиму роботи. Контролер 813 може також керувати додатковим джерелом тепла (котлом або електрообігрівачем), що забезпечує додаткове опалення, коли енергія, що отримується з сонячного колектору, є недостатньою. Користувач може запрограмувати інтервали часу, в які вмикається додаткове опалення.
Контролер може працювати в одному з чотирьох режимів. Список доступних режимів залежить від підключення датчиків. Всі датчики автоматично визначаються контролером після включення живлення. Це запобігає помилковому встановленню режиму роботи. Схема установки для кожного режиму відображається на дисплеї.
]]>
Контролер може працювати в одному з чотирьох режимів. Список доступних режимів залежить від підключення датчиків. Всі датчики автоматично визначаються контролером після включення живлення. Це запобігає помилковому встановленню режиму роботи. Схема установки для кожного режиму відображається на дисплеї.
]]>
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Euroster |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага контролера (з коробкою) | 293 г |
| Производство: | Польща |
| Датчик температури колектору S1 | Pt 1000 |
| Датчики температури баків-акумуляторів, S2 / S3 | NTC 10 кΩ |
| Довжина датчиків температури | 2 м |
| Дополнительная информация | колір - білий, відповідність директивам EMC, LVD, RoHS |
| Діапазон відліку температури S1 | –40...+250 °С |
| Діапазон відліку температури S2 / S3 | –10...+110 °С |
| Діапазон регулювання | +10 °C...+100 °C |
| Електроживлення | 230 В / 50 Гц |
| Комплектация | контролер; • набір датчиків (3 шт.); • посібник з експлуатації; • кронштейн для настінної інсталяції; • розпірні дюбелі; • наштукатурна коробка. |
| Максимальная мощность | 4 Вт |
| Максимальне навантаження виходу B | 230 В / 16 A |
| Максимальне навантаження виходу А | 230 В / 7 A |
| Розміри (В × Ш × Г), мм | 85 × 52,5 × 60 |
| Степень защиты | IP 30, клас захисту II IP |
| Тип/модель | 813 |
| Точність регулювання температури | ± 0,5 °С |
- Цена: 6 855,94 ₴




