ZigBee Бездротовий датчик відкриття ZB-XGM

1 095 ₴
- В наличии
- Код: SD00049574
+380 (93) 676-40-10
Lifecell, Viber, WhatsApp, Telegram
- +380 (99) 110-05-10Vodafone
- +380 (77) 110-05-10Київстар
- +380 (96) 426-55-10Київстар
- +380 (93) 110-05-10Lifecell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бездротовий датчик відкриття ZB-XGM - це компактний безпровідний датчик відкриття дверей/вікон, який працює по протоколу ZigBee (Розумний будинок). Розроблений для роботи з APP Tuya Smart та Smart Life. Датчик складається з двох частин - основна (з батарейкою) та допоміжна (з магнітом). Основна частина бачить допоміжну на відстані до 1 см (стан - закрито). Коли відстань між частинами стає більшою ніж 1 см (стан - відкрито), подається сигнал на контролер ZB-Hub та надсилається повідомлення на телефон в АPP Tuya Smart чи Smart Life.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermo Alliance |
| Питание | Батарейки |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | ZB-XGM |
| Вага брутто, кг | 0,087 |
| Вага нетто, кг | 0,037 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 40х25х12мм/25х10х9мм |
| Гарантія | 24 місяця |
| Електроживлення, В | 3В, CR2032 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Програмний інтерфейс | TUYA Smart / Smart Life |
| Радіус дії, м | до 50 м |
| Стандарт беспроводной связи | ZigBee 3.0 (2,4ГГц) |
| Тип изделия | Бездротовий датчик без дисплея |
| Точность измерения | 1см |
- Цена: 1 095 ₴

